O nas

Monta Bistro & Bar to wyjątkowa przestrzeń nad samą Wisłą, w sercu Warszawy.

Bistro stworzono z myślą o tych, którzy szukają miejsc, gdzie z dala od zgiełku a jednak w centrum miasta, mogą spędzić miło czas i przede wszystkim zjeść coś naprawdę dobrego!

Nazwa „Monta” to skrócona nazwa Montalivet – miejscowości w południowo-zachodniej Francji, położonej nad samym Oceanem, gdzie właściciele Monta Bistro & Bar zwykli spędzać swoje wakacje. Zafascynowani piękną plażą, słonecznym miejscem, francuskim winem i kuchnią, zwłaszcza serami, postanowili stworzyć namiastkę tak urzekającego miejsca w Warszawie.

Monta Bistro, z dwóch stron otoczona jest wodą: Wisłą i Kanałkiem Czerniakowskim, ma wielką własną plażę (12 boisk do siatkówki plażowej) oraz słoneczny taras widokowy i kawiarnię.

Właściciele – bracia Robert i Piotr Kamińscy wraz z życiową partnerką Piotra – Dorotą Roszkowską, stworzyli miejsce wyjątkowe, bliskie ich sercom, w którym chcieliby aby każdy czuł się jak w domu. Zarówno cały lokal, jak i jego elementy dekoracyjne wykonali sami, własnoręcznie, dokładając wszelkich starań aby każdy znalazł w nim miejsce dla siebie.

 

Lokal czynny jest od godz.9.00. W godzinach porannych właściciele osobiście przywitają Was w swoich progach i przygotują pachnącą kawę i prawdziwe domowe śniadanie.